Sohbet Chat

admin     14-06-20     Sohbet Odaları     Sohbet Chat     158 Defa Okundu

Makale Başlıkları

Sohbet Chat

– Ücretsiz olarak katılım sağla sende sohbet chat odaları sitesine giriş yap en iyi şekilde sohbet siteleri sizler için olsun.

Kaliteli olarak sohbet et. en iyi şekilde sende burada sınırsız bir sohbet sitesine giriş yap vede yeni yeni arkadaşların olsun birlikte çok güzel vakitler geçirdiğin tamamen ücretsiz bir sohbet sitesi olan Sohbet Chat Sizlerin hizmetinde isteğiniz sizleri en iyi şekilde muhabbet etmek olsun. bir çok sohbet sitesi sahibi yeni yeni arkadaşlıklar peşinde bir çok mobil sohbet odaları öyle burada bizler 7/24 canlı sohbet odaları sitesine tamamen bir güzel bağlanmak için elimizden geleni yapıyor ve sizleri aramızda bekliyor olacağız. haydi en iyi şekilde sizlerde ücretsiz sohbet etmek ister misin? ve en iyi şekilde burada Chat sohbet odaları sitesinde sizlere kaliteli muhabbet etmeyi şimdi otur. Ücretsiz bir sohbet sitesi hayal et. vede burasının olduğunu düşün ne hissedersin? https://www.renksohbet.net chat sohbet odaları sitesine sizleri bekliyor olacağız.

Şu Konular ilginizi çeke bilir :

Ücretsiz Sohbet Chat

Hayatı sorgulamak kolay çünkü herkes kendi gözünden bakıyor dünya ya.. Kiminin gözleri ıslanırken içinde gülüşler vardır, kimin ise yanakları tuzdan yenmez. Dünya sanki senin etrafında dönüyor gibidir ve sen her daim baktığını görürsün düşünemezsin karşındaki insanı.. Başkaları başka hayatlar ve onlar sana göre hep yalan.. Senin mutlulukların var, acıların var.. Kaybettiklerin, kazandıkların var. Sen kendinden bakıyorsun dünya ya. Senin canın yanıyorsa kıyamet kopsa bile Umrun da da olmuyor ama mutluysan ve kıyamet kopuyorsa o zaman sıralıyorsun şikayetlerini ‘iki dakika mutlu olmama bile tahammül edemediniz’ diye bir çok örnekle devam ettirebiliriz bu gibi cümleleri. Hani bir de dönsen etrafına bir baksan şöyle belki mutlu olacağın binlerce neden bulacaksın ama bakmıyorsun, baksan da görmüyorsun.. Babamın bit lafı vardır ‘Elindekinin kıymetini bilmen için elinde olmayanı görmen gerek’ derdi. Hayatta öyle değil mi? Sen hayatının değerini anlaman için başka başka hayatlar görmen lazım hatta hayatını daha iyi düzene sokabilmek için de bu lazım. Ben hayatıma çok başka boyutta bakıyorum. Nasıl mı? Sohbet odasında bir çok insanın hayatına bakarak, yorumlayarak kendi hayatıma çeki düzen veriyorum. Mantıklı değil mi? Çevrendeki insanlar hemen hemen seninle aynı hayata, dünyaya sahip.. Ama sohbet odasında ki insanların başka başka hayatları var.. Kimi seninle aynı, kimi benziyor, kimi çok kötü, kimi senden iyi, kimi kimi kimi.. Benden iyi hayatları görüp mücadele etmeyi, benden kötü hayatları öğrenerekte şükretmeyi öğrendim. Hani sizin dalgaya aldığınız sohbet odası var ya işte sanal ne takıyorsun dediğiniz yerden öğrendim ben bunu..

Sohbet Chat

Sohbet Chat

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet siteleri; insanların birbirleri ile chat yaparak arkadaşlıklar kurmaları için aktif edilmiştir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 By Seo X - Sohbet Odaları.